Dokuz Eylül Üniversitesi Özel Yurt

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencileri dönem başlarında kendilerine yakın kalacak yer DEÜ özel yurt arıyor. İzmir’de üniversite öğrencilerinin kalabileceği birçok Dokuz Eylül Üniversitesi Özel Yurt mevcuttur. Özel yurtları kampüsünüze yakınlık, konfor, güvenlik ve imkanlarına göre tercih edebilirsiniz.

DEÜ Özel Yurtlar

Her sene binlerce öğrenci üniversite okumak için başka şehirlerden İzmir’e gelmektedir. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’ni kazanan öğrenciler DEÜ Özel Yurt arayışına girmektedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Yakını Özel Yurtlar, kız ve erkek olarak iki kategoride listelenmektedir.

DEÜ Özel Kız Yurtları

Dokuz Eylül Üniversitesi yerleşkeleri civarında hizmet veren birden fazla DEÜ özel kız yurdu bulunmaktadır. Devlet ve üniversite yurtları haricinde Dokuz Eylül Üniversitesi yakını özel kız yurtları:

DEÜ Özel Erkek Yurtları

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Özel Erkek Yurtları, üniversite öğrencilerine güvenli, konforlu konaklama olanağı tanımaktadır. Birçok DEÜ Özel Erkek Yurdu bulunmaktadır:

DEÜ Apartlar

Öğrenci yurtlarının haricinde DEÜ apartlar da İzmir’de mevcuttur. Dokuz Eylül Üniversitesi Apart , tercih edecek öğrenciler için kampüslere yakın apartlar ayrı sayfada listelenmektedir: Dokuz Eylül Üniversitesi Apart

DEÜ Yurt Fiyatları

İzmir DEÜ Yurt Fiyatları aylık 1000 TL ile 5000 TL arasında konfora, yerleşkelere yakınlığa, imkanlara göre değişim göstermektedir. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi yurt fiyatları için yurt sayfalarındaki iletişim bilgilerinden güncel izmir yurt fiyatları nı öğrenebilirsiniz.