Bornova Yurt

500 bine yaklaşan nüfusu ile İzmir Bornova ilçesi her sene üniversite öğrencilerini Bornova Yurtlar da ağırlamaktadır. İlçede bulunan üniversiteler, kampüsler ile onbinlerce öğrenci Bornova yurt aramaktadır. Ege Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi yerleşkeleri Bornova‘da yer almaktadır, üniversite öğrencileri Bornova kalacak yer araştırmaktadır.

Bornova Yurtlar

İzmir’in bir ilçesi olan Bornova, bünyesinde bulunan Ege Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi kampüsleriyle binlerce öğrenciyi sahip olduğu Bornova Yurtlar da barındırmaktadır. Bornova KYK Yurtları, Bornova Apartlar ve Bornova Özel Yurtlar yer almaktadır.

Bornova Özel Yurtlar

İzmir Bornova Özel Yurtlar, kız ve erkek olarak onlarca yurtla öğrencilere faaliyet veriyor. Konforlu, güvenli, ekonomik Bornova Özel Yurt aramanıza göre Bornoza Özel Kız Yurdu, Bornova Özel Erkek Yurdu:

Bornova Apartlar

Bornova‘da birçok öğrenci apart bulunmaktadır. Bornova’da okuyan öğrenciler Bornova Apart aramakta ve kalmak istemektedir.

Bornova KYK Yurtları

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğüne bağlı Bornova KYK yurtları bulunmaktadır. Bornova KYK Yurdu öğrencilerin kalmak istedikleri yurtlar arasındadır. Ekonomik, güvenli, rahat ve devlet kontrolünde olduğu için ilk tercihtir.

Bornova Yurt Fiyatları 2023

İzmir Bornova’da KYK, Vakıf, Özel olmak üzere birçok yurt bulunmaktadır. Bornova Yurt Fiyatları , 2023 yılı itibariyle aylık 250 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir. En ucuz Bornova yurtları KYK yurtlarıdır. Sonrasında vakıf ve özel yurtlar gelmektedir.

Bornova Apart Fiyatları 2023

İzmir Bornova apart fiyatları 2023 itibariyle aylık 1000 TL’den başlamakta, konfora ve oda kişi sayısına göre 5000 TL’ye kadar çıkmaktadır.